KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17132139
nr 1713 2139
Grafiskt blad
Agnetha Sjögren. Signerad, numrerad 6/25, hund, gicléetryck, 65x65 cm, yttermått inklusive ram: 81x81
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:16:19
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
Friedensreich Hundertwasser